OBSŁUGA PRAWNA

OBSŁUGA PRAWNA

USŁUGI PRAWNE DLA BIZNESU

01

Do przeszłości należą czasy, gdy prawo było na tyle proste, że jeden prawnik mógł doradzać we wszystkich sprawach. Obecnie nikt nie jest w stanie przebrnąć samodzielnie przez gąszcz ciągle zmieniających się aktów prawnych. Dlatego również w branży prawniczej coraz większą rolę odgrywa praca zespołowa a kompleksowość obsługi może zostać osiągnięta tylko dzięki specjalizacji poszczególnych prawników. Tę zasadę staramy się realizować w Kancelarii Finansowej MERQUS.

Kompleksowa obsługa prawna jest naszym atutem . Z tego powodu wielu klientów powierza nam stałą obsługę swoich przedsiębiorstw. Na pytania prawne odpowiadają zawsze ci prawnicy, którzy specjalizują się w danej dziedzinie prawa. Skraca to czas potrzebny na wykonanie zadania, a także zapewnia wysoką jakość obsługi.

Kancelaria Finansowa MERQUS obsługuje wielu klientów zagranicznych oraz podmioty polskie prowadzące działalność za granicą. Stale utrzymujemy też kontakt z zagranicznymi kancelariami prawnymi. Dzięki temu możemy w pełniejszy sposób zaspokajać potrzeby naszych Klientów. Kancelaria Finansowo Prawna MERQUS zatrudnia w swych szeregach prawników, doradców podatkowych, ekspertów ds. nieruchomości dysponujących odpowiednim poziomem wiedzy i doświadczenia, który pozwala uniknąć nieprzewidzianych sytuacji.

Prawnicy Kancelarii Finansowo prawnej MERQUS wykonują analizy z zakresu:

Prawa restrukturyzacyjnego

Prawa gospodarczego

Prawa upadłościowego

Prawa handlowego

Prawa cywilnego

Prawa administracyjnego