O FIRMIE

O FIRMIE

Kancelaria Finansowo Prawna MERQUS

Działalność Kancelarii Finansowo Prawnej MERQUS ma na celu pomoc w realizacji celów i zamierzeń naszych klientów. Dlatego naszym priorytetem jest zrozumienie potrzeb biznesowych naszych kontrahentów i zapewnienie usług prawnych na najwyższym poziomie, łącząc w przedmiocie naszej działalności elementy doradztwa prawnego i inwestycyjnego.

Siłą Kancelarii Finansowo Prawnej MERQUS jest zespół świetnie wykształcony pracowników z zaangażowaniem i profesjonalizmem wykonujący powierzone im zadania. Oferujemy obsługę w zakresie negocjowania kontraktów, sporządzania projektów umów, rozwiązywania konfliktów a także przekształceń organizacyjnych przedsiębiorstwa.

Istotnym obszarem naszej działalności jest zwiększenie bezpieczeństwa obrotu gospodarczego poprzez pomoc prawną w odzyskiwaniu należności. Obsługa wierzytelności przez Kancelarię Finansowo Prawną MERQUS to również ustalanie na przyszłość bezpiecznych warunków transakcji. Nasi klienci darzą nas zaufaniem ze względu na naszą skuteczność i poczucie bezpieczeństwa związane z indywidualnym podejściem do powierzonych spraw.

ELASTYCZNOŚĆ

TERMINOWOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

BEZPIECZEŃSTWO