KARIERA

KARIERA

KANCELARIA FINANSOWO PRAWNA MERQUS R MULARCZYK I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA:

poszukujemy pracownika na stanowisko:

Prawnik

Specjalista ds. Prawnych w Dziale Sporów Sądowych

Miejsce pracy: Kielce

Zakres obowiązków:

1. Wsparcie bieżącej obsługi prawnej projektów prowadzonych przez kancelarię w obszarach prawa cywilnego, handlowego, transakcji dotyczących nieruchomości oraz dochodzenia roszczeń szeroko rozumianych

2. Udział w procesach badania prawnego nieruchomości.

3. Sporządzanie pism, umów, memorandów i innych dokumentów na rzecz klientów kancelarii.

Wymagania:

1. Wykształcenie wyższe prawnicze, rozpoczęta aplikacja radcy prawnego/adwokacka.

2. Praktyczna znajomość prawa cywilnego, prawa nieruchomości, prawa budowlanego.

3. Praktyczna znajomość prawnych zabezpieczeń wierzytelności, postępowania egzekucyjnego, upadłościowego.

4. Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność, swobodna obsługa komputera (MS Word, System Informacji Prawnej Lex ).

5. Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

1. Pracę w profesjonalnym środowisku

2. Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach

3. Możliwość podnoszenia kwalifikacji i kompetencji

4. Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

Od kandydatów oczekujemy:

Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Skrupulatności i samodzielności

Umiejętności organizacyjnych

Umiejętności pracy pod presją czasu

Dobra znajomość pakietu MS Office

Klikając w przycisk „Skontaktuj się z nami”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Kancelaria Finansowo Prawna MERQUS R. Mularczyk i Wspólnicy Spółka komandytowa (Pracodawca ) zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Kancelarię Finansowo Prawną MERQUS R. Mularczyk i Wspólnicy Sp. k danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: Piotrkowska 12, lokal 801-810, 25-510 Kielce; office@merqus.com .

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy , a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 36 miesięcy .Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 36 miesięcy .

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem: Piotrkowska 12, 25-510 Kielce lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem: office@merqus.com