Doradztwo Finansowe

Doradztwo Finansowe

DORADZTWO INWESTYCYJNE I GOSPODARCZE

02

Obrót międzynarodowy staje się dziś coraz bardziej powszechny, dlatego istotną kwestią dla przedsiębiorców jest pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania. Specjaliści Kancelarii Finansowo Prawnej MERQUS pomagają w wyborze i uzyskaniu najlepszej oferty kredytowej, analizując koszty finansowania oraz formalności z tym związane. Pierwsza rozmowa z przedstawicielem banku czy firmy leasingowej jest zazwyczaj utrzymana w optymistycznym tonie:

formalności będą minimalne, czas załatwienia sprawy ekspresowy, zaś koszty finansowania najniższe z możliwych. Kiedy klient już uwierzy w spoty reklamowe zaczynają się przysłowiowe „schody”.

Pojawiają się żądania dostarczenia dodatkowych dokumentów, opłat za rozpatrzenie wniosku kredytowego, przedstawienia zabezpieczeń, opinii rzeczoznawców.

Wszystko to powoduje że dla wielu podmiotów skomplikowane procedury bankowe blokują dostęp do kapitału niezbędnego przy procesie inwestycyjnym.

Specjaliści KANCELARII FINANSOWO PRAWNEJ mając pełne rozeznanie nie tylko w warunkach finansowych banków i firm leasingowych lecz również w stosowanych kryteriach oceny klientów, oferują:

Pomoc w wyborze banku lub leasingodawcy

Wynegocjowanie najlepszych warunków umowy

Przygotowanie wniosków kredytowych i załączników

Skompletowanie wszelkich wymaganych dokumentów

Całościowe prowadzenie sprawy